Prezentačné videá pre školy

Prezentačné videá pre školy

Prezentačné videá pre školy:
Stredná priemyselná škola dopravná v Trnave, Stredná škola obchodu a služieb Trnava, Stredná odborná škola regionálneho rozvoja Rakovice, Hotelová akadémia Ľ.udovíta Wintera v Piešťanoch.

Keď kráčate po ulici, vidíte typické školské budovy. Veľa okien, za ktorými sú školské lavice, katedra, tabuľa.  Keď len tak prechádzate okolo, nemôžete vidieť ten špecifický život skrytý za tými múrmi budov.
My sa sa za posledný rok pozreli za tieto múry hlbšie. Spoznali sme 4 stredné školy. Dosť detailne. Ich vône, chute a sny.

Vôňu motora aj vôňu levandule.
Chuť stať sa majstrom vo svojom odbore aj chuť bežať po škole za kamošmi.
Sen vymyslieť vlastný recept alebo zostrojiť auto snov.

Ako pristupujeme k tvorbe prezentačných videí?

Dostať sa elektromobilom do Paríža, v Londýne robiť svetové kvetinové kreácie či stať sa majstrom fusion cuisine. To všetko sme potrebovali vedieť, aby sme vytvorili príbehy pre prezentačné videá, o ktoré nás riaditelia týchto škôl požiadali.

Možnosti prezentácie boli pre školy v pandemickom roku obmedzené. Namiesto „Dní otvorených dverí“ boli „dvere zatvorené“. Nielen pre potenciálnych študentov, ale aj tých aktuálnych. A tak svoje dôležité miesto zaujali prezentačné videá.

Pre nás je pri ich tvorbe dôležité spoznať genius locci každej školy. Napísať príbeh, ktorý je pravdivý a emotívny zároveň. Výsledkom je video, ktoré nekĺže len po povrchu, nenazrie len za okná školských múrov, ale pozrie aj hlbšie do študentskej duše.

Veríme, že naše prezentačné videá pomohli nájsť školám tých správnych študentov a aj zvýšiť záujem o ich študijné odbory. A nielen v dobe „zatvorených dverí“, pretože dobre spracované prezentačné video dokáže v 3 minútach podať komplexný obraz o škole a sprostredkovať celé spektrum emócií. Našou pridanou hodnotou je komplexná tvorba videa, počnúc ideou, napísaním príbehu, doplnenením motion designu, ak si to povaha videa žiada,

Pomôžeme aj vašej škole nazrieť za jej múry.
Neváhajte nás kontaktovať.

Mám záujem o nezáväznú ponuku

Viac videí nájdete na našom youtube kanáli

 

Info
Dátum:

11.10.2021

Kategória:

Kampane, Video