cube ilustrácia
Lebo na ľuďoch nám záleží viac, ako na značkách, ktoré vytvárajú.

Na ľuďoch pred oponou aj za oponou tvoriacich značky, ktoré ich často prežijú.

Dobré značky sú zodpovedné

Pomáhajú, tešia, vzdelávajú bez toho, aby ubližovali, ničili a devastovali.

Najlepšie značky sú zmysluplné. Preberajú zodpovednosť za svet, v ktorom budeme žiť. Rozprávajú príbeh, s ktorým sa ľudia stotožnia

Dizajn pre dobré značky
miroslav mazán ilustrácia
Viac ako 10 rokov sme boli MMP

Viac ako 10 rokov sme boli MMP, lebo to bol Miro Mazán, ktorý začal robiť Promotion. Boli sme v kruhu. Boli sme mäkkí a guľatí. Kruh vystriedala kocka. Vyhranili sme sa a vyfarbili. Pribúdajú kocky, vrásky aj skúsenosti. Sme vnímavejší, nemeníme hodnoty a neprestávame sa hrať.

1, 2, 3, 4, 5, 6
Čísla na hracích kockách
Zahráme si?

2-2

3-3

6-6

Padli dvojice?

2-2-2

3-3-3

6-6-6

alebo trojice?
Pripomínajú tímy, v ktorých pracujeme.

2

44

666

Wau, pyramída! Ako diela, ktoré tvoríme.

1-2-3-4-5-6

Postupka! Ako premyslený postup našej práce.
cube ilustrácia
cube ilustrácia
Prejdime na vyšší level.Čo tak postaviť kocku na hranu?
Máte nápad? Máte pre nás výzvu?
alena mazánová

Alena Mazánová

Executive Director

Každú kocku otočí zo všetkých strán. Otázky vníma ako kľúč k dobrému príbehu a vie, že vzorec 6 x a² na atraktívny obsah nestačí. S náušnicami v tvare kocky, s pilatesovým držaním tela, udržuje aj morálku a tvorivú atmosféru vo firme.

miroslav mazán

Miro Mazán

Photographer / Designer

Vždy videl veci inak. Vizuálny gurmán a detailista, ktorý vie, kedy pridať štipku čili, dve percentá cyanu, ubrať zo zoomu a kedy vymeniť objektív. Kocku bujónu pri tvorbe zásadne nepoužíva. Má svoju vlastné receptúry.

ján baláž

Ján Baláž

Creative Director

Slobodný v kreatíve, oslobodený od topánok, precíti každý projekt do poslednej kocky. Jeho vnútorný jukebox pozná song na každé slovo. Just, say Cube. Prípadne, si ju zaželajte písomne v Janovej obľúbenej helvetice.

adam cisár

Adam Cisár

Designer

Tímový hráč, ktorého sila sa skrýva v croissantoch a v zmysle pre takt. V grafike, hudbe, aj v živote. Vie, kedy treba takticky zaobliť hrany, kedy zahrať do taktu gitarovú Kockonádu C mol a kedy ponúknuť tím kockou čokolády.

jana pekárková

Jana Pekárková

Copywriter

Rada flambuje so slovíčkami, zapaľuje sa za dobré veci a do projektov vkladá o jednu kocku navyše. Umelci by to nazvali dušou, ona práškom do pečiva. Jej oduševnenie ostatných vždy správne nakyprí, a aj keď sa kocky na ňu sypú, netvári sa prekysnuto.

Ivana Rebrová

Project manager

Ráno nadšená accountka, večer nadšená športovkyňa. To je Ivana. Žiadna nudná geometria. Vytrvalá a precízna, spontánna a plná prekvapení. Projekty doťahuje do poslednej kocky. Rada venčí Artura, chrúme kaleráb a plánuje fiktívne svoj život na pláži.

irina fajnorová

Irina Fajnorová

Office manager

Má prehľad aj o najmenšej kocke, ktorá sa mihne v miestnosti, v povinnej výbave červený rúž a zbrojný pas na zošívačku. Nebezpečná kombinácia. Ale napriek tomu, vždy dobre naladená, s úsmevom na štyri kocky.

Cube team Peta

Petra Bírová

Junior designer

Sympaticky tajomná ako alfa kanál v .psd. S dobrodružnými krivkami. Preto sme ju hodili do vody už s prvým projektom. Vyplávala s trekingovými topánkami a gitarou na chrbte. Dnes je z nej sľubná grafička – moreplavkyňa, ktorá vďaka dvom bratom zvláda aj našu mužskú posádku.

Cube team Miska

Michaela Sluková

Social media manager

Multižánrová. V práci nastavuje, optimalizuje, boostuje a prepája fantazijné svety online. Doma nastavuje správnu teplotu oleja, živice, vosku a prepája v dekoráciách fantazijné svety Hobbitov, víl a Star Wars. Z každej kocky ma trošku, vďaka čomu je to v našom tíme pestré.