Tvorba webstránky | emvea.sk

Tvorba webstránky | emvea.sk

 

Tvorba webstránky emvea.sk má nie celkom bežný príbeh.

Začal na jednej konferencii v Starej tržnici v Bratislave. Sledovala som ju sama od jedného malého stolíku, na ktorom som trochu aj pracovala za mojim notebookom. Rovnako tak robil aj pán „odvedľa“. Zoznámili sme sa formou stráženia notebooku jeden druhému počas doby, keď bolo treba navštíviť toaletu.
Od stráženia sme sa dostali  k rozhovoru o našich profesiách, záujmoch aj znameniach zverokruhu.
Ďakujem týmto Martinovi Vaščákovi za dôveru, ktorý nám prejavil, bez hĺbkového skúmania našich prác, preverovania konkurenčných cien. Nazvala by som ju čisto ľudská spolupráca.
Pozrite si webstránku emvea.sk a obráťte sa na Martina, ak budete potrebovať poradiť vypracovať projekt alebo zahasiť akútny problém. Dobrú radu vám dá dokonca zdarma. Okrem profesionality v architektúre môžete očakávať rovnako ľudskú spoluprácu.

Chcem ľudskú spoluprácu

 

Ak hľadáte ďalšie inšpirácie na webdesign a presvedčenie, že CUBE je dobrá voľba pre tvorbu webstránky, pozrite si napríklad projekt Oremus – termálne rajčiny z Podhájskej, kde sme okrem webstránky vytvorili kompletný branding aj obalový design alebo projekt Reforest alebo iné z nášho portfólia.

Info
Dátum:

04.08.2021

Kategória:

Graphic Design, Webdesign