Translata, spol. s.r.o.

Translata, spol. s.r.o.

Začiatočnou úlohou pre prekladateľskú spoločnosť Translata, spol. s.r.o. bola jednotná vizuálna identita. Nadčasový, prestížny a reprezentatívny koncept, ktorý bude firmu hrdo reprezentovať.

,,Kde jazyk rozdeľuje Translata spája. Kde Translata spája CUBE studio vizuálne scelí.“

Predkladateľská spoločnosť komunikuje niekoľkými svetovými jazykmi. Chýbal im však spoločný dizajnérsky jazyk, ktorému pochopia všetci. Stavebným pilierom pri tvorbe kreatívy bolo logo spoločnosti, od ktorého sme sa odrazili. Translata sa za viac ako 10 rokov dostala na špičku vo svojej kategórii. Najväčšia tlmočnícka firma na Slovensku nám dala do rúk obrovskú výzvu a zodpovednosť, ktorej sme sa pevne chytili.

Pri definovaní základných a doplnkových farieb sme zvolili prírodné odtiene, ktoré sme používali pri všetkých realizovaných aktivitách. Translata ožila farbami a kreslenie webu išlo ako po masle. Dizajnérske výstupy spoločnosť schvaľovala jedna radosť. Po tom ako sme nastavili jednotnú vizuálnu identitu, vrhli sme sa na tvorbu webdizajnu. Biela farba a výrazná farebná paleta dodali webu ten správny šmrnc.

Nie je nad to, keď sa grafik, account a klient posadia na jednu loď a plávajú spolu rovnakým smerom. Grafické práce nám šli od ruky i pri zadaní s názvom IKONY. Viac ako 60 rôznych kreatívnych ikon, ktoré sa objavujú v dokumentoch, ale i na webovej stránke. Majstrovský kúsok kreativity. Spokojní klient nám posielal ďalšie a ďalšie zadania

Spočítané a podčiarknuté:

  • Farebnosti zadefinované
  • Webový dizajn hotový
  • Editovateľné PDF odovzdané
  • Klient spokojný
  • CUBE studio šťastné

… a rozprávky o skvelom klientovi je nateraz koniec.

Príbehov o dizajnových webových stránkach máme niekoľko. Klikni SEM a uvidíš.

Budem váš super klient
Info
Dátum:

26.11.2018

Kategória:

Graphic Design, Webdesign