Návrh billboardu – ZIVA DESIGN

Návrh billboardu – ZIVA DESIGN

Návrh billboardu pre našu obľúbenú značku ZIVA DESIGN

 

S Janou Žifčákovou, zakladateľkou značky a dizajnérkou, sme od začiatku jej rozhodnutia opustiť korporátny svet a začať  budovať vlastný brand. Stáli sme pri zrode vizuálnej identity a tentoraz nás oslovila aby sme pripravili návrh billboardu pre jednu z jej služieb.

Na oplátku sme poprosili my Janu, aby napísala pár slov o našej spolupráci:

Začala ciátom jedného telefonátu, ktorý dostala 2 dni po osadení billboardu

We saw your advert near Smolenice castle and my wife is interested to buy handwoven carpet, we are from Germany and living in Bratislava

.”

To veľmi poteší, keď reklama takto rýchlo zafunguje. Jana však pridala ešte rozsiahlešie hodnotenie našej spolupráce:

S CUBE studio spolupracujem od vzniku identity pre značku ZIVA DESIGN. V poslednom roku sme sa rozhodli investovať aj do outdoorovej reklamy, pretože nám dáva zmysel byť na očiach tam, kde si ľudia idú oddýchnuť, do známej a vyhľadávanej lokality pri Smolenickom zámku, v Malých Karpatoch, v ktorého blízkosti sa nachádza aj náš nový atelier. Na návrh billboardu som oslovila opäť CUBE studio.

Vsadila som na 100% istotu a tím ľudí, ktorých odborné skúsenosti dlhodobo poznám. S mojim tímom sme ocenili zrozumiteľný  a jasný briefieng, kumšt pre kreativitu a vtipný detail ktorý sa im podaril do návrhu billboardu zakomponovať.

Oceňujeme:

1. schopnosť posunúť náš nápad/myšlienku vyššie,
2. obojsmerné a rýchle porozumenie si navzájom,
3. možnosť vybrať si z viacerých grafických návrhov,
4. nadčasovú grafiku a produktovu fotografiu
5. message zrozumiteľný do 5 sekúnd tak, aby reklama vynikla v dave iných reklám.

Reklamný billboard nám inkrementálne pomáha zvyšovať návštevnosť workshopov, eshopu a povedomie o značke. Po osadení billboardu sa nám ozvali zákazníci nielen zo Slovenska.

Ďakujeme Jane, že sa takto pekne rozpísala  a rovnako aj za dôveru a spoluprácu. Zaujala vás značka ZIVA DESIGN. Navštívte jej webstránku www.zivadesign.sk

Prediskutujme aj môj projekt.
Info
Dátum:

08.03.2024

Kategória:

Graphic Design, Photography