Medante

Medante

 

Nespomínam si na obsah nášho rozhovoru, ale pamätám si jeho energiu

 

Keď zazvonil telefón a v ňom sa ozval charizmatický hlas Michala Andrejca s týmito slovami, bola to veľká pocta. Takýto bol začiatok spolupráce na jeho projektoch. Najprv to boli vizuály a webdesign pre kliniku MEDANTE.

Zážitkom bolo spoznávanie tímu aj služieb pri tvorbe článkov na web aj do časopisov, cez ktoré sme my i čitatelia objavovali dušu MEDANTE, stelesňujúcu životné poslanie jej zakladateľa. Boli sme pri tom, keď Michal Andrejco získal Cenu Ministra hospodárstva SR Mladý inovatívny podnikateľ 2015  za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

A ako hodnotí klient našu spoluprácu po rokoch?

Sú veci, za ktoré cítim obzvlášť veľkú vďačnosť. Spolupráca s Cube studiom je jednou takou vecou. Poskytuje mi odpovede a tým i uvedomenia mnohého podstatného o vlastnom podnikaní, o sebe samom. Ďakujem Alene Mazánovej za jej vnímavý prístup k človeku a podnikaniu ako zmysluplnej časti života. Cube studio je pre mňa jednoducho výborné skĺbenie hĺbavého empatického prístupu a sviežej inšpirujúcej kreatívy. Sú schopní navnímať moje potreby, tak ako sa mi to zatiaľ na Slovensku nestalo s nikým iným.

Michal Andrejco, 
zakladateľ a generálny riaditeľ 1. Kliniky celostnej medicíny MEDANTE 
prezentér, life&business kouč

Chcem vás spoznať aj ja
Info
Dátum:

02.11.2014

Kategória:

Graphic Design, Webdesign