Chillpoint Laser Aréna

Chillpoint Laser Aréna

Na začiatku bol teambuilding

Spoluprácu s laser arénou sme začali in medias res. V teplákoch, headsetoch a s laserovou zbraňou v ruke. 

Zažiť „produkt“ na vlastné zmysly sa ukázalo ako účinná cesta za hráčskym horkokrvným webom. Ešte spotení sme sa pustili do vizuality a textov.
Vyextrahovali  sme  tri kľúčové posolstvá, ktoré sme chceli, aby z webu www.chillpoint.sk presakovali: adrenalín, eufória, chill.

Vizuálna identita

Pre klienta sme vytvorili vlastný vizuálny jazyk, výnimočný webdizajn, rozpoznateľný v konkurencii.

Virtuálne logo

Identita značky ChillPoint sme postavili na jedinečnom logu. Tvorí ho typografické Céčko s vnútornými dynamickými linkami, ktoré symbolizujú virtuálny priestor. Point v strede možno chápať ako hráčsky target/aim pri prestrelkách, ale aj ako strategický bod pre zábavu, chill a oddych.

Krúžok, krížik, trojuholník

Vo vizualite pracujeme aj so známymi symbolmi z herných tlačidiel na gamepadoch. Krížik, krúžok, trojuholník pozná každý hráč Playstation, preto nám dokonale poslúžili ako prvky do backroundov na webe, do posterov, bannerov, a aj na polepy okien. Herné tlačidlo s krížikom v hráčskej reči symbolizuje ENTER, čo sme využili na vstupných dverách.

Photo shoot, ktorý by chcel zažiť aj VanDamme

Na web sme vytvorili sériu akčných fotografií, kde si mohli protagonisti vyskúšať preskoky sudov a prekážok ako Jean Claude Van Damme či tajne číhať v labyrinte s kamenným výrazom Stevena Seagala. Okrem realistických fotografií používame vo vizualite aj postprodukčne kolorované fotografie.

Sloboda slova

V copywritingu sme sa snažili vyhnúť slovnému klišé, a tak na laserovom webe ChillPoint nájdete v textoch mascarpone, pumu, vesmír aj babku.

Pre klienta sme vytvorili zážitkový web, ktorý textovo „vytiahne“ na svetlo konkurenčné výhody laser arény, ako napr. nevšedný industriálny priestor, voľný nespútaný pohyb pri hre, veľkú plochu na teambuildingy, ale prioritne nám záležalo, aby zachytil atmosféru hru a priniesol vizuálnu emóciu.

Mám záujem o nový web
Info
Dátum:

03.04.2017

Kategória:

Branding, Graphic Design, Webdesign