Medical Logistic

Medical Logistic

Priplával k nám ako delfín. Čisto, rýchlo a inteligentne. Medical Logistic je medzinárodný prepravca farmaceutík, ktorému chýbal web na medzinárodnej úrovni, tak sme ho chytili do rúk, teda vlastne do plutiev.

Na čo sme stavili?

Na digitálny príbeh

Čo sme chceli, aby sa návštevníci webu Medical Logistic pri prvom scrollovaní web stránky dozvedeli?
Že prepravca je spoľahlivý a medzinárodný.
Detailista.
Doručí tovar aj na najvzdialenejšiu adresu v Európe.
Jazdí za každého počasia.
Ekologicky rozmýšľa a záleží mu na ľuďoch.

Na dobrú fotografiu

Návštevníka privítajú emotívne fotografie, ktorým sme venovali množstvo času a autorskej postprodukcie. V úvodnej slideshow nájdete kamión Medical Logistic, ktorý bol pôvodne odfotený staticky na parkovisku. My sme ho premiestnili na podvečernú diaľnicu pri Salzburgu, jednu z hlavných pracovný tepien klienta, roztočili mu kolesá, zavesili nad neho búrku a nechali ho s gráciou prejsť po mlákach. Medical Logistic totiž prepravuje lieky za každého počasia.

Na čistý a funkčný webdizajn

Keďže ide o medicínsku oblasť, zachovali sme pri tvorbe webstránky jednoduchú bielo-modrú farebnosť. Hlavná stránka je viac dizajnová a emotívna, na podstránkach sme nechali priestor pre technické a odborné informácie. Dynamiku stránky umocňujú horizontálne a vertikálne slidery.

A čo hovorí zástupca klienta, pán Spišiak?

Ďakujeme profíkom z CUBE štúdia. Pani Mazánovej za to, že poskytla kreatívny tím, grafikovi za nápady a rýchlosť a Janke Pekárkovej za výbornú komunikáciu a nákazlivé oduševnenie

Budem riešiť nový web

Info
Dátum:

01.03.2017

Kategória:

Photography, Webdesign