Povieme ti na rovinu za koľko robíme a ako to naceňujeme u nás v CUBE studio, pretože ani nás nebaví večné tabuizovanie cien za grafiku, kreatívu, tvorbu vizuálnej identity či postov na socky. Takže ak chceš nové skills a info priamo z kuchyne, kúp si lístok a radi ťa uvidíme na našej CUBE-ovni, kde v neformálnom kamarátskom prostredí coworkingu na Nádvorí rozoberieme CENOTVORBU v reklamnej agentúre.

Pre koho je CUBE-ovňa vhodná:
1. Majitelia malých a stredných firiem (prípadne ich marketéri), ktorí chcú vedieť ako vzniká férová cenová ponuka a akú hodnotu by mal za svoje peniaze dostať.
2. Ľudia z kreatívneho priemyslu, ktorí sa boja, že podhodnotia alebo nadhodnotia vlastné projekty, alebo sa chcú v CUBE-ovni zúčastniť konštruktívnej debaty o procese tvorby cenových ponúk.
3. Študenti, ktorí ešte nevedia, aká je ich hodnota práce na trhu a ocenia informácie od profesionálov s dlhoročnou praxou.

Čo mi CUBE-ovňa dá?
– analytický pohľad na tvorbu cenových ponúk
– ukážky konkrétnych cenových ponúk
– možnosť diskusie s profesionálom z praxe
– reálne čísla za ktoré v CUBE studio pracujeme od hodinovej sadzby až po komplexné projekty
– plus: ako naceňovať emocionálne

Do CUBE-ovne vás na túto tému volá:
Jano Baláž, creative director v CUBE studio a v CUBE to CUBE motion design štúdiu.

CUBE BONUS
Možnosť platenej konzultácie po ukončení CUBE-ovne. Prineste si vlastný projekt, nech už ste zadávateľ, alebo kreatívec a môžeme ho spolu rozobrať a naceniť. V prípade záujmu napíšte na jano@cubestudio.sk Bude len jedna konzultácia. (80€/h konzultácie).

KÚPIŤ LÍSTOK.